Naši klienti

Vítejte v MCUAD týmu

Co o nás říkají naši klienti?

Ing. Karel Dytrych

Freelo / společník

5/5
Komunikace a spolupráce s Michalem Cvrčkem byla vždy výborná. Když nás zpětně kontaktoval úřad, tak se ukázalo, že oni pochybili a právě MC ve věcech mělo skvělý pořádek, takže i zpětně se vše prokázalo. Během konzultací jsme měli vždy pocit, že vědí co dělají a říkají. Velice oceňujeme, že komunikaci nad jednotlivými body jsme mohli vést přímo ve Freelu. Přehledně v jednotlivých úkolech.

Nikola Kormaňáková

NEBBIA, s. r. o. / CFO

5/5
S pánom Ing. Michalom Cvrčkom mám dlhoročné skúsenosti. Mať pri sebe zodpovedného obchodného partnera je pre našu spoločnosť nevyhnutné. Odbornosť, zodpovednosť a hlavne veľmi flexibilný prístup, sú hlavné atribúty prečo spolupracujeme so spoločnosťou MC účetníctví a daně s.r.o. Ak uvažujete o zmene, prípadne začínate a potrebujete v rámci Českej republiky partnera, ktorý Vám komplexne zabezpečí Vaše účtovníctvo , odporúčam zveriť Váš bussines do rúk p. Ing. Cvrčka.

Ing. Peter Malý

LTE Logistik a Transport Czechia s.r.o. / jednatel

5/5
So spoločnosťou JUDr. Miloš Cvrček – Účetní a ekonomické služby, neskôr MC účetnictví a daně s.r.o. spolupracujeme už od roku 2014. Spoločnosť je pre nás spoľahlivým partnerom pri poskytovaní účtovníckych služieb, ako aj v oblasti ekonomického a daňového poradenstva. Ceníme si aktívny, osobný a vždy promptný prístup zo strany pána Ing. Michala Cvrčka pri riešení akýchkoľvek otázok a problémov v oblasti účtovníctva.

Ing. Ondřej Götthans

UNIKUM Solutions s.r.o. / společník

5/5
S Michalem a jeho týmem spolupracujeme již několik let. Nejvíc si na něm vážíme ochoty a rychlého jednání, které je pro nás nejdůležitější pro naše fungování. Kdykoliv může, rád pomůže.

Monika Vasilová

Datadev Solution s.r.o. / majitelka

5/5
So spoločnosťou MC účetnictví a daně s.r.o. spolupracujeme približne dva roky. Sú špecialisti na daňovú oblasť a počas celej dĺžky našej spolupráce kompletný priebeh účtovníckych záležítostí bol bezproblémový. Proces nám vždy zjednodušili kvalitnou a odbornou konzultáciou, jednoduchou komunikáciou a ochotou poradiť aj nad rámec povinností.

Ing. Pavel Husák

4 your life s.r.o. / majitel

5/5
Výborné odborné znalosti, osobní přístup a komplexní služby jsou hlavní důvody proč jsem správu účetnictví svěřil p.Cvrčkovi. Postupně jsme nastavili spolupráci s maximálním využití informačních technologií, kdy veškerá komunikace a potřebné podklady probíhají elektronicky. Mám průběžný přehled o stavu finančních ukazatelů a daní, také v případě potřeby doložení podkladů finančnímu úřadu vše proběhlo rychle a bez chyb.

Marek Efenberk

Finanční poradce / Broker consulting a.s.

5/5
Pan Cvrček mi vede daňovou evidenci, jsem s ním spokojen po všech stránkách. Profesionální přístup a ochota…Vřele doporučuji.

Ing. Josef Dvořák

Ervis s.r.o. / jednatel

5/5
S panem Ing. Michalem Cvrčkem spolupracuji od doby, kdy jsem se stal jednatelem firmy ERVIS s.r.o. s tím, že nemám jediný problém a když potřebuji něco konzultovat nebo poradit je to o jednom telefonátu a následné pracovní schůzce. Kontrolní hlášení, DPH a odvody vždy bez chyby a včas tak, že nehrozí prodlení s platbou.
Vynikající
Na základě 17 hodnocení
Michal
Michal
2023-03-03
Profesionální služby, individuální přístup. V případě potřeby reagují okamžitě ke spokojenosti klienta. Na 100% firmě důvěřuji a můžu vřele doporučit.
Patrik Richter
Patrik Richter
2023-02-23
Naprostá spokojenost.. Profesionální přístup, rychlé vyřízení, vše do posledního detailu zpracované a vysvětlené. Vřele doporučuji firmu MC.
Nikola Hurcíková
Nikola Hurcíková
2022-11-02
Sluzby na velmi vysoke urovni a osobni pristup.
Jan Kozeluh
Jan Kozeluh
2022-10-20
Se službami a přístupem společnosti jsem velmi spokojený.
Jan Huml
Jan Huml
2022-10-20
Moc doporučuji dobrá komunikace vše perfektně vysvětlené a rychle vyřízení
Radek Moťka
Radek Moťka
2022-10-20
Firma MC mi zpracovává daně pro firmu i živnost a vždy naprosto perfektní! Se všemi radami o problémy dokáží obratem poradit a vše sedí do halíře! Mohu jen doporučit!
Jana Dzuričková
Jana Dzuričková
2022-10-20
Spolupracujeme už dlhé roky. Oceňujem odborný prístup, poradia v každej oblasti, navrhnú vhodné riešenie problému.