Zjednodušte si podnikání

Pomůžeme Vám s mzdovým účetnictvím

Radka Schwambergerová, mzdová účetní

Zjednodušte si podnikání, mzdové účetnictví si bereme na starost my.

Představte si, že nám předáte podklady pro mzdy a o víc se nestaráte. My spočítáme veškeré odvody, nahrajeme platební příkaz do vašeho internetového bankovnictví a zašleme výplatní pásky zaměstnancům na e-mail. 

Naše pomoc se mzdovým účetnictvím pro vás bude znamenat méně papírování a celkově nižší počet starostí. Věnujeme se nejen účetnictví, ale také dalším oblastem souvisejícím s ekonomikou firmy a daněmi. Zvládneme třeba daňové poradenství.

elektronické předávání podkladů pro mzdy

kompletní mzdová agenda

přihlašování a odhlašování
zaměstnanců

Výplaty? Vyřešeno!

Naše společnost se postará o vedení mzdového účetnictví na základě předaných podkladů a zhodnocení situace. Díky automatizaci to zvládneme levně.

Cesťáky a výplatnice na jedničku

Nabízíme sofistikovanou správu platebních příkazů, které také zavedeme do vašeho internetového bankovnictví. Výplatní pásky budeme posílat zaměstnancům na email.

zpracování cestováních příkazů

zasílání výplatních pásek zaměstnancům

příprava platebních příkazů

příprava pracovních smluv

zastupování na úřadech

pomoc, když si nebudete vědět rady

Komplexní řešení

Dohlédneme na bezchybnou evidenci, díky které získáte přehled o nákladech na platy zaměstnanců i celkové finanční situaci podniku. Zastoupíme vás i při jednání s úřady

Nejčastější dotazy o mzdovém účetnictví

Povinnost vést mzdovou agendu souvisí s uzavřením pracovní smlouvy, dohody o pracovní činnosti (DPČ), dohody o provedení práce (DPP) nebo smlouvy o výkonu funkce jednatele. Jednoduše řečeno, pokud přijmete zaměstnance, je potřeba zajistit související administrativu, a to nejen pro interní potřeby, ale také pro státní orgány. 

Zaměstnavatel potřebuje pokrýt své povinnosti jednak k zaměstnancům, ale také ke státním institucím. Zaměstnancům vyplácí mzdy a odměny a vede evidenci opracovaných hodin nebo listů pro důchodové pojištění. Pro státní instituce zajišťuje registraci do zdravotních pojišťoven či správy sociálního zabezpečení, přihlašuje zaměstnance na finanční úřad a k zákonnému pojištění odpovědnosti zaměstnavatele za škodu při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání. Tento výčet je samozřejmě zkrácený, kompletní souhrn aktivit je delší, ale o všechny se dokážeme postarat.

Cenová nabídka odpovídá vždy individuálnímu nastavení spolupráce. Určitě nepatříme k nejdražší účetním firmám na trhu a nejsme ani nejlevnější. Nabízíme především záruku, že se o vás bude starat konkrétní seniorní účetní. Nezávaznou cenovou nabídku připravíme na základě bezplatné úvodní konzultace.