Zjednodušte si podnikání

Pomůžeme Vám s účetnictvím a daněmi

Ludmila Kopčanská Dis., finanční účetní

Zjednodušte si podnikání, účetnictví za vás vyřešíme my

Nemáte na účtování a daňovou evidenci čas, nebo vás tato práce zkrátka nebaví? Zvolte si pomoc profesionálního týmu účetních a daňových poradců, jejichž cílem není nic menšího, než vaše spokojenost.

Naše společnost MC účetnictví a daně se věnuje nejen účetnictví, ale také dalším oblastem souvisejícím s ekonomikou firmy a daněmi. Zvládneme třeba daňové poradenství, mzdové účetnictví nebo výkazy pro intrastat.

elektronické předávání dokladů

vystavování faktur pomocí aplikace

napojení bankovního účtu na účetnictví

automatické párování plateb

Snadná fakturace

Automatizaci fakturačních procesů si oblíbíte. V rámci spolupráce se postaráme o to, abyste se vy starat nemuseli a faktury budou sedět do posledního haléře.

Zisky a výdaje pod kontrolou

V rámci naší spolupráce získáte nejen kontrolu nad cash-flow, ale také dohled nad závazky a upomínkami. Zbyde vám tak více času na řízení vlastní firmy.

členění nákladů a výnosů

aktuání přehled pohledávek a závazků

příprava platebních příkazů

upomínky faktur

reporty dle vašich požadavků

vedení skladové evidence

napojení faktur a objednávek na e-shop

přehled odběratelů a dodavatelů

Statistiky bez námahy

Zpracováváme reporting na míru, potřebná data a statistiky nemusíte hledat, připravíme vám je. Majitelé e-shopů navíc ocení propojení faktur s objednávkovým systémem.

Pomocná ruka

Mzdová agenda s sebou nese různé požadavky. Vyřešíme je za vás a zastoupíme vás i při jednání s úřady. Ke klientům přistupujeme totiž komplexně. 

mzdová agenda

zastupování na úřadech

pomoc, když si nebudete vědět rady

Nejčastější dotazy o účetnictví

On-line účetnictví, které poskytujeme, funguje tak, že přeneseme účetní dokumenty do elektronické podoby a zautomatizujeme veškeré pravidelné procesy. Více si můžete přečíst v článku „Jak funguje on-line účetnictví“

Protože pro vás vyřešíme první i poslední požadavek, který nám svěříte. Jsme účetní firma, která jde s dobou a přináší technologické novinky. Ctíme ale i léty prověřené postupy. Lépe nás poznáte například v sekci „O nás“

Vedení účetnictví a daní je služba jako kterýkoliv jiná. K poskytovateli a jeho profesionalitě potřebujete mít důvěru. Pokud se o vás stávající účetní nestará s osobní péčí a nepřichází s novými možnostmi, poohlédněte se po takové účetní firmě, která vám poskytne lepší přístup. 

Na záludnou otázku máme záludnou odpověď 🙂 Nejsme ani drazí ani nejlevnější. Pro klienty rezervujeme svůj čas a využíváme nadstandardní nástroje, které jim přináší komfort a přehled. Takový servis samozřejmě něco stojí. Nezávaznou cenovou nabídku na míru získáte kliknutím na tlačítko s konzultací níže.