Vedení účetnictví

Pomůžeme Vám s účetnictvím a daněmi

Nemáte na účtování a daňovou evidenci čas, nebo Vás tato práce zkrátka nebaví? Zvolte si pomoc profesionálního týmu účetních a daňových poradců, jejichž cílem není nic menšího, než vaše spokojenost.

Snadná fakturace

Automatizaci fakturačních procesů si oblíbíte. V rámci spolupráce se postaráme o to, abyste se vy starat nemuseli a faktury budou sedět do posledního haléře.

elektronické předávání dokladů
vystavování faktur pomocí aplikace
automatické párování plateb
napojení bankovního účtu na účetnictví

Zisky a výdaje pod kontrolou

V rámci naší spolupráce získáte nejen kontrolu nad cash-flow, ale také dohled nad závazky a upomínkami. Zbyde Vám tak více času na vaši živnost.

členění nákladů a výnosů
aktuální přehled pohledávek a závazků
příprava platebních příkazů
upomínky
faktur

Reporty bez námahy

Zpracováváme reporting na míru, potřebná data a statistiky nemusíte hledat, připravíme vám je. Majitelé e-shopů navíc ocení propojení faktur s objednávkovým systémem.

reporty dle vašich požadavků
vedení skladové evidence
napojení faktur a objednávek na e-shop
přehled odběratelů a dodavatelů

Pomocná ruka

Mzdová agenda s sebou nese různé požadavky. Vyřešíme je za Vás a zastoupíme vás i při jednání s úřady. Ke klientům přistupujeme totiž komplexně. 

mzdová agenda
zastupování na úřadech
pomoc, když si nebudete vědět rady

Máme skvělé odpovědi

Zeptejte se nás na cokoliv

On-line účetnictví, které poskytujeme, funguje tak, že přeneseme účetní dokumenty do elektronické podoby a zautomatizujeme veškeré pravidelné procesy. Více si můžete přečíst v článku „Jak funguje on-line účetnictví“

Protože pro Vás vyřešíme první i poslední požadavek, který nám svěříte. Jsme účetní firma, která jde s dobou a přináší technologické novinky. Ctíme ale i léty prověřené postupy. Lépe nás poznáte v sekci „O nás“

Vedení účetnictví a daní je služba jako kterýkoliv jiná. K poskytovateli a jeho profesionalitě potřebujete mít důvěru. Pokud se o Vás stávající účetní nestará s osobní péčí a nepřichází s novými možnostmi, poohlédněte se po takové účetní firmě, která vám poskytne lepší přístup

Na záludnou otázku máme záludnou odpověď 🙂 Nejsme ani drazí ani nejlevnější. Pro klienty rezervujeme svůj čas a využíváme nadstandardní nástroje, které jim přináší komfort a přehled. Takový servis samozřejmě něco stojí. Nezávaznou cenovou nabídku na míru získáte kliknutím na tlačítko s konzultací níže.