Účetnictví pro agentury

Jsme Vaše nová účetní firma

Proč zrovna my?

Rozlučte se s excelovskými tabulkami!

S námi můžete zapomenout na složité stahování dat a tvorbu statistik do excelovských tabulek. Pokud potřebujete vědět, jak si nastavit obchodní cíle pro další období, sledovat cashflow či plánovat výdaje, díky MC účetnictví budete moci sledovat reporting vycházející z reálných dat .

Zjistěte, které zakázky jsou ziskové a které ne

V rámci reportingu na míru jsme schopni přiřadit přijatou fakturu k dané zakázce, díky čemuž pak můžete vidět, jak moc jste na realizovaných zakázkách rentabilní. Pokud Vám navíc freelancer fakturuje zakázky na jedné faktuře – i s tím si umíme poradit.

Vyzkoušejte si naše reporty v demo účtu (přihlašovací jméno: info@mcuad.cz; heslo: demo).

Známe Vaše potřeby

Nenašli jste zde nástroj, který v agentuře využíváte? I s tím si dokážeme poradit.

Jak to u nás funguje?

Díky digitálnímu účetnictví získává klient okamžitý přístup k výstupům a výkazům ze svého účetnictví a má větší kontrolu nad procesem zpracování dokladů.

Klienti nám dodávají faktury pomocí wflow, digitoo, či nahráním na Google Drive. K vyčtení faktur používáme také AI Rossum – umělou inteligenci.

Nastavíme automatizace pro bankovní pohyby a veškeré platební brány, které se importují do Pohody.

Následně pomocí Rekap dodáme klientovi aktuální přehled firemních financí online. Nikdy už se tak nestane, že byste nevěděli, jak na tom jste. Pokud i přesto budete mít pocit, že nemáte firmu pod kontrolou nebo si nebudete jisti, jestli skutečně vyděláváte, nabídneme Vám službu Hodinový finanční ředitel, který Vám udělá ve financích pořádek.

Poradit Vám může Hodinový finanční ředitel

Máte pocit, že nemáte firmu pod kontrolou? Nejste si jisti, jestli skutečně vyděláváte? Řídíte firemní finance tak, že se podíváte na stav peněz na účtě? Poskytneme Vám Hodinového finančního ředitele, který Vám udělá ve financích pořádek.

Nejčastější dotazy a odpovědi

On-line účetnictví, které poskytujeme, funguje tak, že přeneseme účetní dokumenty do elektronické podoby a zautomatizujeme veškeré pravidelné procesy. Více si můžete přečíst v článku „Jak funguje on-line účetnictví“

Protože pro vás vyřešíme první i poslední požadavek, který nám svěříte. Jsme účetní firma, která jde s dobou a přináší technologické novinky. Ctíme ale i léty prověřené postupy. Lépe nás poznáte v sekci „O nás“

Vedení účetnictví a daní je služba jako kterýkoliv jiná. K poskytovateli a jeho profesionalitě potřebujete mít důvěru. Pokud se o Vás stávající účetní nestará s osobní péčí a nepřichází s novými možnostmi, poohlédněte se po takové účetní firmě, která Vám poskytne lepší přístup

Na záludnou otázku máme záludnou odpověď 🙂 Nejsme ani drazí ani nejlevnější. Pro klienty rezervujeme svůj čas a využíváme nadstandardní nástroje, které jim přináší komfort a přehled. Takový servis samozřejmě něco stojí. 

Tváře za naším úspěchem