Naše služby

Řekněte si, umíme vše!

Zjednodušte si podnikání.
Účetnictví a daně za Vás vyřešíme my.

Nemáte na účtování a daňovou evidenci čas, nebo Vás tato práce zkrátka nebaví? Zvolte si pomoc profesionálního týmu účetních a daňových poradců, jejichž cílem není nic menšího, než vaše spokojenost.

 

Naše společnost MC účetnictví a daně se věnuje nejen účetnictví, ale také dalším oblastem souvisejícím s ekonomikou firmy a daněmi. Zvládneme třeba daňové poradenství, mzdové účetnictví nebo daňovou evidenci pro živnostníky.

Vedení účetnictví

Pro naše klienty vedeme účetnictví v perfektní kvalitě, díky které se na nás mohou spolehnout. Šetříme jim tak čas, aby se mohli naplno věnovat svému podnikání.

Mzdové účetnictví


Máte zaměstnance a nevíte si rady s celkovou administrativou kolem toho? Naprosto Vás chápeme, je toho opravdu hodně. Nechte vedení mzdového účetnictví na nás, ať s tím neztrácíte svůj drahocenný čas.

Daňová evidence

Jako živnostníkovi, který je povinen vést daňovou evidenci, vám pomůžeme se vším okolo účetnictví. Díky tomu si pak nemusíte dělat starosti s administrativou a můžete svobodně podnikat.

Daňové poradenství

Potřebujete-li daňového poradce, který v tom bude s Vámi, tak my jsme tou správnou volbou. Osobní přístup a profesionalita jsou naší předností.

Reporty

Pomocí reportů informujeme firmy, jak si celkově vedou. Už si nemusíte vést tabulky v excelu atd., kde si musíte zapisovat veškerá data, abyste měli přehled. My Vám vše dodáme a Vaše firma poroste.

Hodinový finanční ředitel

Máte pocit, že nemáte svou firmu pod kontrolou? Že nevíte nic o svých financích? S tím Vám pomůže externí CFO neboli finanční ředitel, kterého Vám poskytneme.