Zjednodušte si podnikání

Pomůžeme Vám s daňovou evidencí

Andrea Paulíčková, finanční účetní

Zjednodušte si podnikání, daňovou evidenci za Vás vyřešíme my.

Nemáte na účtování a daňovou evidenci čas nebo vás tato práce zkrátka nebaví? Zvolte si pomoc profesionálního týmu účetních a daňových poradců a posuňte svoji živnost na vyšší úroveň.

Pokud jste živnostník, který je povinen vést daňovou evidenci, pomůžeme vám se vším okolo účetnictví. Díky tomu si pak nemusíte dělat starosti s „papírováním“ a může bezstarostně podnikat.

elektronické předávání dokladů

vystavování faktur pomocí aplikace

napojení bankovního účtu na účetnictví

automatické párování plateb

Účetnictví bez papírů

Soustřeďte se na podnikání, fakturace a platby poběží pod naším dohledem s absolutní přesností a bez zbytečného papírování

Zisky a výdaje pod kontrolou

V rámci naší spolupráce získáte nejen kontrolu nad cash-flow, ale také dohled nad závazky a upomínkami. Zbyde vám tak více času na vaši živnost.

členění nákladů a výnosů

aktuání přehled pohledávek a závazků

příprava platebních příkazů

upomínky faktur

reporty dle vašich požadavků

vedení skladové evidence

napojení faktur a objednácek na E-shop

přehled odběratelů a dodavatelů

Stálý přehled o majetku

Daňová evidence znamená i dohled nad efektivitou vašeho podnikání. S našimi přehlednými reporty budete vždy vědět, jak si vaše finance vedou.

Největší úspora času - už žádné úřady

Představte si, že už nikdy nebudete muset jednat s úředníky a řešit korespondenci, formuláře nebo návštěvy příslušných pracovišť. Pro nás jsou takové úkoly denním chlebem a přebereme si je na starost.

zastupování na úřadech

pomoc, když si nebudete vědět rady

Nejčastější dotazy o daňové evidenci

Daňová evidence vlastně znamená přípravu pro stanovení základu daně z příjmu. Jde tedy o soubor povinností, které živnostník musí plnit, a podle kterých následně odvádí zálohy atp. Mezi součásti daňové evidence patří například správa faktur pro příjmy a výdaje, evidence majetku a závazků a elektronické předávání dokladů příslušným úřadům. Během spolupráce podáváme pravidelné reporty, díky kterým budete dokonale v obraze.

Protože daňová evidence vyžaduje čas, energii a trpělivost, které můžete vložit do budování své profese. Pro každého živnostníka je dobré, pokud zná legislativu a povinnosti související s odvody, ale rutinní procesy vyřeší profesionální účetní rychleji. Proč neponechat takovou činnost profesionálům, namísto toho, abyste se s daněmi lopotili sami? Dobrý účetní není pasivní a dokáže vám najít nové možnosti a vylepšení. 

Podstatné je také to, že nikde nenajdete přesnou definici toho, v jakém formátu má být evidence vedená. Konkrétní pokyny se týkají pouze povinného obsahu a právě proto je dobré svěřit daňovou evidenci kvalifikované osobě, která bude ručit za to, že potřebná data budou řádně uchovaná pro případ kontroly z FÚ. 

Daňová evidence (dříve jednoduché účetnictví) se týká těch podnikatelů, kteří nevedou podvojné účetnictví a zároveň neprokazují své výdaje tzv. „paušálem“. Jsou to tedy drobní podnikatelé nezapsaní v obchodním rejstříku s obratem do 15 milionů korun ročně. 

Cena služby je velmi variabilní, ale návrh řešení na míru vám dokážeme nezávazně nacenit. Sjednejte si bezplatnou konzultaci níže, nebo nás kontaktujte mailem a určitě najdeme společnou řeč.