5 důvodů, proč používat ISDOC

ISDOC je formát, který slouží pro výměnu dat v elektronické fakturaci skrze různé ekonomické programy. Snižuje chybovost a šetří nám čas. V MCUAD ho využíváme jako jeden z nástrojů digitálního účetnictví.

Sdílet příspěvek

ISDOC je formát elektronické fakturace v ČR. 

1. Snižuje chybovost

 
Ruční přepisování faktur někdy může dát hodně práce. Nejen, že tím zaberete spoustu času, ale musíte být plně soustředění, aby jste neudělali chybu. S ISDOC tuto pozornost můžete snížit, nestane se vám totiž, že byste se někdy přepsali. Faktury se automaticky natahují do Pohody. 

2. Šetří čas

 

Jelikož se faktury sami automaticky nahrají do Pohody, ušetří vám to spoustu času stráveného ručním přepisováním. 

3. Komunikuje napříč ekonomickými systémy

 

ISDOC spolupracuje s většinou ekonomických programů. To je jedna z jeho hlavních výhod. Přestože má váš odběratel jiný účetní systém, pošlete mu fakturu v ISDOC a on si ji může bez problému importovat. 

4. Zmenšuje náklady

 

Jedná se o bezpapírovou výměnu faktur. Faktury není potřeba tisknout, tím pádem snížíte náklady na tisk, archivaci + šetříme lesy 🙂

5. Je efektivní nástroj pro digitalizaci účetnictví

 

Jak jste se mohli dozvědět v sekci O nás, jsme velkými zastánci digitálního účetnictví. ISDOC je jen dalším pomocníkem. 

Další články

6 důvodů, proč jsou důležité účetní reporty

Jako účetní firma jsme připraveni poskytnout Vám podporu při vytváření a analýze účetních reportů. S našimi odborníky a moderními nástroji můžeme generovat pravidelné účetní reporty, které Vám poskytnou hluboký přehled o finančním stavu Vaší firmy a pomohou Vám lépe rozhodovat.